Ana Sayfa
Kurye Firmaları
Kargo Firmaları
Dağıtım Firmaları
Faydalı Linkler
Ekspress Kurye Hizmeti: çok acil kurye gönderileriniz için önerdiğimiz hizmetimizdir. İmdat trafiğinde en hızlı ulaşım aracı olan motorlar ile moto kuryelerimiz en kısa sürede gönderilerinizi kapınızdan alıp gideceği yere ulaştırmaktadır. Bu süre İmdat içi kurye gönderilerinizin uzaklığına bağlı olarak 10dk. ile 75dk arasında teslimat yapılır. Express Kurye Hizmeti için İmdat Kurye Merkezi‘ni arayın. Tel: 0212 320 15 36(Pbx)

Arabalı Kurye: Moto Kuryelerin taşıyamayacağı kadar büyük gönderileriniz için arabalı kurye hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmet, kıymetli ve taşınması riskli gönderiler için en uygun taşıma hizmetidir.

Yaya Kurye Hizmeti: İmdatda kurye sektöründe öncü firmamız İmdat bölgesel, dağınık, çoklu gönderilerinizi yaya kuryeler tarafından alıcılara ulaştırmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda size en yakın motorlu veya yaya kuryemiz size doğru yola çıkmıştır demektir. Bu tercih diğer hizmetlere göre daha ekonomiktir.

Dağıtım: Kurye gönderileriniz normalden daha çok olduğu seferlerde tercihinize sunduğumuz, kurye hizmetlerimizden birisidir ve çok ekonomik bir sistemdir. Gönderileriniz ücretsiz teslim alınır. Şirketimizde gerekli kayıtlar yapıldıktan sonra profesyonel kuryelerimiz tarafından belirlenen adreslere en güvenilir şekilde ulaştırılır.iadeler ve tüm dağıtım onayları işlem sonlandıktan hemen sonra adresinize gönderilir.

* Bekleme süresinde ilk 5 dakika ücretsizdir. Devamında dakikası 0.40 kr/dk’dır.
* Yukarıdaki fiyatlar A4 boyutlarında zarf gönderileri için düzenlenmiştir.
* Koli ve paket gibi büyük hacimli gönderilerde ekstra fiyatlandırma uygulanır.
* Ekspress gönderiler için fiyatlandırma, liste fiyatının 2 katı olarak uygulanır.
* Mesai saati dışındaki gönderilerileriniz için ekstra fiyatlandırma uygulanır.


Siteye gitmek için tıklayınız